Запис на консультацію
Будь ласка, заповніть форму нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами!
Запис на консультацію
Будь ласка, заповніть форму нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами!
Лазер
Наша клініка пропонує Вам унікальний вид послуг з використанням найсучаснішого стоматологічного обладнання. Це апарат «Key Laser 3+», розроблений німецькою фірмою «KaVo». Початок застосування лазеру в стоматологічній практиці датується 1960 роком. І вже тоді лікарі заговорили про його об'єктивні переваги. З того часу успіхи застосування лазерних технологій в хірургії, офтальмології і косметологічній медицині були загальновідомі, а розвиток використання його у стоматології був досить обмежений в зв'язку з відсутністю приладу, який однаково ефективно працював би не тільки на м'яких, але й на твердих тканинах.

Отже які переваги препарування каріозного зуба за допомогою лазера, на відміну від стандартної стоматологічної установки?
Лазер Kavo Key Lase 3+
— Препарування лазером може проводитись без анестезії в 80% випадків без відчуття болю.

— Лазер видаляє лише ушкоджені патологічним процесом тканини (за допомогою унікального зв'язку «feedbaсk»), якщо в процесі роботи потрапляє на здорову тканину, то робота автоматично припиняється.

— Обробка лазером не спричиняє розтріскування емалі, дискомфорту для пульпи та жодних побічних ефектів, які можуть виникати під час роботи бором.

Made on
Tilda