Запис на консультацію
Будь ласка, заповніть форму нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами!
Запис на консультацію
Будь ласка, заповніть форму нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами!
Протезування з 3shape сканером
Ортопедична стоматологія – це відновлення пошкоджених або відсутніх зубів вінірами, коронками, півкоронками, мостовидним протезами, бюгельними та пластмасовими протезами. Іншими словами, це протезування, яке передбачає довготривалість, естетичність, надійність і стабільність. Протезування може бути тимчасовим і постійним, знімним і незнімним.

Лікар-ортопед працює у тісному контакті з іншими спеціалістами: зубним техніком, імплантологом, ортодонтом, ендодонтом. В інших розділах сайту Ви можете ознайомитись з нашими лікарями та їх роботою. Варто окремо розповісти про лабораторію, з якою ми співпрацюємо, адже від якості виготовленої конструкції залежить і її естетика, і довговічність. «Veni, vidi, vitta» – це не лише трохи змінена відома фраза, але й назва відомої лабораторії і фірми, з матеріалів якої виготовлена та чи інша ортопедична робота (коронки, півкоронки, вкладки, вініри).

Сьогодні цей складний процес включає в себе:
На сьогоднішній день, крім відомих вже всім металокерамічних, широко використовуються безметалеві конструкції (цирконові коронки і мостовидні протези, цільнокерамічні коронки, напівкоронки, вініри, вкладки, накладки), преваги яких виявляються не лише в значній естетиці і легкості, але й в точності прилягання (оскільки виготовлення каркасів відбувається на високоточному обладнанні, а не вручну), і, що дуже важливо, ці матеріали не окислюються, тому з часом ясна не запалюються та не дають «темних райдуг».
Цирконові мостовидні протези – за міцністю не поступаються металу, а за характеристиками є біоінертні, легкі для навантаження опірного зуба і дуже естетичні.

Коронки, напівкоронки, вкладки, накладки – це конструкції, які виготовляють на один зуб, щоб дати йому можливість повноцінно функціонувати і зберегти в часі. Коронки й напівкоронки, як правило, виготовляють на сильно зруйновані зуби, або ендодонтично ліковані. Вкладки чи накладки – це альтернатива пломбуванню. Основною їх перевагою є:

невелика кількість часу, проведена в кріслі стоматолога (основну роботу виготовляє зуботехнічна лабораторія) – 30 – 60 хв.;

– Відсутність просідання матеріалу;

– Точність у відновленні прикусу;

– Точність у відновленні контактного пункту;

– Висока естетика;

– Довговічність у використанні (5-10 років).

Вініри – тонкі накладки на фронтальні зуби. Це високоестетична робота, яка дає можливість «жити з посмішкою». Перевага над реставрацією:

– Невелика кількість часу, проведеного в кріслі стоматолога
(1 – 1,5 год);

– Можливість попередньо побачити кінцевий результат (при зміні форми, чи кольору зуба);

– Відсутність зміни форми чи кольору в часі;

– Дуже висока естетика (натуральність);

– Довговічність у використанні (8-15 років).Made on
Tilda